Towarzyskie Spławikowe Zawody Wędkarskie Władz Organów i Strażników SSR 12.06.2016r.

W dniu 12 czerwca 2016r. w godzinach 7.00/12.00 na starorzczu rzeki Pilica w Podgórzycach odbyły się Towarzyskie Spławikowe Zawody Wędkarskie Władz Organów i Strażników SSR Koła. Organizatorem był Zarząd Koła PZW Warka - Miasto. W Zawodach uczestniczyło 12 wędkarzy. Mistrzem zawodów został Kol. Tomasz KORCZAK uzyskał wynik 3270 punktów. II miejsce Kol. Marek KORNATEK wynik 2780 punktów. III miejsce Kol. Krzysztof CYBULSKI wynik 2510 punktów. IV miejsce Kol. Artur PUK wynik 2500 punktów. V miejsce Kol. Henryk Górzyński wynik 1890 punktów. VI miejsce Kol. Józef Kochanowski wynik 1750 punktów. Wędkarze złowili łącznie 39 kilogramów  ryby która po zwarzeniu  została wpuszczona do łowiska. Następnie zawodnicy przemieścili się przed Dom Wędkarza w Warce gdzie dokonano uroczystego wręczenia pucharów od 1 do 3 miejsca ora wręczono kupony na zakup nagród rzeczowych od 1 do 6 miejsca. Organizastorzy zapewniki dla uczestnikówe goracy posiłek, pieczonego kurczaka, impreza udana.